„Do řečtinky chodím ráda. Dokonce i v létě o prázdninách. Zpočátku mne vyděsila ta zajímavá písmenka s krucánky, ale když jsem si v červnu objednala na Rhodosu stifado, řecky pochopitelně, majitel nám málem snesl modré z nebe. Εuχαριστό παρά πολί.“

Vlaďka Stečinská, Brno

„Ráda bych jazykové škole poděkovala za velký ZÁZRAK. Několik let jezdím do Řecka k moři. Vloni jsem si uvědomila, že by bylo vhodné porozumět místnímu jazyku. Myšlenku následoval čin. Po roce snahy, trpělivého vedení a pečlivosti paní učitelky Hanky, díky malému kolektivu a individuální péči, se vše PODAŘILO :-) Když jsem nyní byla v Řecku, rozumněla jsem a mluvila jsem. HEURÉKA! EUCHARISTÓ POLÝ, že jsme to společně dokázali!“

Vděčná studentka, Eva Fojtíková

ŘEČTINA

Řečtina (řecky ελληνική (γλώσσα) – ellinikí (glóssa), tj. řecký (jazyk), nebo ελληνικά – elliniká, tj. řečtina) je indoevropský jazyk používaný původním obyvatelstvem především v Řecku, na Kypru a v částech Turecka, a dále v zemích, jako je Austrálie, Spojené státy, Kanada aj. Novořečtina čili současná řečtina se přímo vyvinula ze starořečtiny. Řečtinu u nás vyučujeme v rámci skupinových kurzů, individuální výuky, online výuky i prázdninových kurzů. Firemním klientům zajišťujeme kurzy řeckého jazyka připravené na míru.

Připravujeme pro vás nové kurzy.